1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

10 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

اگر ماشین لباسشویی دوو شما دچار نقص شود، می توانید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما در زمینه تعمیر لباسشویی دوو در رشت بهره مند شوید. کارشناسان ما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی، دوره ها و آموزش های لازم جهت تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو را گذرانده ‌اند و بهترین خدمات را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهند.

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

تعمیرکاران مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت تنها با استفاده از قطعات یدکی اورجینال قطعات معیوب دستگاه شما را تعویض می کنند. برند دوو برای تعمیر، راه اندازی و سرویس، مانند هر برندی نیازمند تخصص و دانش روز است.

اگر لباسشویی دوو به هر دلیلی دچار مشکل شد در هر قسمت از شهر رشت که هستید می توانید از خدمات تعمیر مجموعه تعمیراتی ما بهره مند شوید. تعمیرکاران و کارشناسان آموزش دیده ما با تجربه زیاد در کوتاه ترین بازه زمانی مشکل لباسشویی شما را برطرف می‌ کنند.

یکی از مزیت های استفاده از خدمات این مجموعه نظارت مستقیم شما بر پروسه تعمیر، در منزل خودتان می باشد. تنها کافیست با مرکز تعمیر لباسشویی دوو در رشت تماس برقرار کنید. احتیاجی به جابجایی و حمل و نقل ماشین لباسشویی برای تعمیر نیست. تعمیرکاران در محلی که مشتری تعیین می کند حضور پیدا می ‌کنند و دیگر لازم به پرداخت هزینه ای برای جابجایی نخواهید داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت

تعمیر لباسشویی دوو در رشت

سؤالات رایج درباره تعمیر ماشین لباسشویی دوو

مشکلات رایجی که در ماشین لباسشویی دوو ممکن است اتفاق بیفتد تنها مختص برند دوو نیست و این مشکلات ممکن است برای هر برندی بوجود بیاید. در این قسمت مشکلات رایج لباسشویی را بررسی می کنیم.

·       چرا آب لباسشویی تخلیه نمی شود؟ اول مسیر تخلیه شلنگ خروجی آب، فیلتر و لوله فاضلاب را بررسی کنید که مسدود نباشد. اگر مشکلی نبود ممکن است پمپ ماشین لباسشویی سوخته باشد.

·       چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟ ابتدا باید جریان برق را بررسی کنیم. اگر ماشین لباسشویی صدایی مانند وز وز دارد اما روشن نمی شود، احتمالاً موتور لباسشویی سوخته است و یا اینکه درب ماشین لباسشویی خوب بسته نشده است. خرابی تایمر و یا ولوم هم می ‌تواند یکی از دلایل این مشکل باشد. در صورتی که مشکل دستگاه برطرف نشد با شماره های مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت تماس بگیرید.

·       چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟ برای رفع این مشکل ابتدا سیم آرت و سایر اتصالات برقی را با احتیاط بررسی کنید و بعد از سلامت موتور مطمئن شوید؛ زیرا موتور سوخته نیز برق اضافی تولید می کند.

·       چرا لباسشویی سر و صدای زیادی دارد؟ خراب شدن یاتاقان، شکستن نگهدارنده دیگ، خارج شدن لاستیک دور درب، پاره شدن تسمه و تراز نبودن لباسشویی از دلایل این مشکل است.

·       چرا خشک کن کار نمی کند؟ اگر این بخش مهم از دستگاه کار نکند، باید مشکل را در خازن دستگاه جستجو کرد یا اینکه سیم های دور تند لباسشویی سوخته است، در نتیجه نمی تواند لباس ها را خشک کند. برای بررسی هر یک از این مشکلات و مشکلات دیگر لباسشویی دوو تنها کافیست با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در رشت تماس برقرار کنید. تکنسین ‌های ما در کوتاه ترین بازه زمانی مشکل دستگاه شما را رفع می ‌کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در رشت

زمانی که شما برای تعمیر لباسشویی دوو با مرکز تعمیر لباسشویی تماس برقرار می کنید، می ‌توانید با ذکر مشکل به صورت حدودی از هزینه تعمیر لباسشویی دوو در رشت مطلع شوید. نرخ هزینه تعمیر توسط اتحادیه مصوب شده و به استحضار شما رسانده می شود.

خرید قطعات به قیمت روز صورت می ‌گیرد و تمام قطعات یدکی اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی می باشد. بعد از حضور تعمیرکار در محل، عیب ‌یابی انجام می گردد و سپس هزینه تعمیر و لزوم استفاده از قطعه جایگزین به کاربر اطلاع داده می شود.

در صورت توافق بین دو طرف خدمات تعمیر به بهترین شکل انجام می گردد. تعمیرکار ما با ارائه ریز فاکتور تعمیرات از بابت تعمیر و گارانتی قطعه مشتری را آسوده خاطر می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود را به افراد بی مهارتی که هیچ دوره ای در زمینه تعمیر لباسشویی سپری نکرده اند نسپارید؛ زیرا ممکن است یک مشکل کوچک به مشکل بزرگ تر تبدیل شود و هزینه های گزافی را به شما تحمیل کند.

پس بهترین کار این است که تمام خدمات تعمیر و سرویس و راه اندازی را فقط به نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در رشت بسپارید و بهترین خدمات را از این مرکز دریافت کنید.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در رشت

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در رشت

اهمیت سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی دوو در رشت

امروزه برای شستشوی لباس از انواع لباسشویی ها استفاده می کنیم و این کار در وقت ما خیلی صرفه جویی می کند. پس جهت نگهداری لباسشویی دوو باید نکاتی را رعایت کنیم تا ماشین لباسشویی فرسوده و خراب نشود. سرویس ماشین لباسشویی عمر آن را نیز بالا می برد.

لباسشویی باید در جای مناسب قرار بگیرد و در حالت تراز باشد.

از پودر و مواد شوینده به میزان مناسب استفاده شود.

قسمت پودر لباسشویی و مخزن نرم کننده همیشه تمیز شود تا باعث تولید بوی بد و کپک نشود.

همیشه بعد از اتمام کار لباسشویی به مدت ۳۰ دقیقه درب آن را باز بگذارید تا داخل آن خشک شود.

درب لباسشویی را به آرامی باز و بسته کنید و فشار اضافی به آن تحمیل نکنید.

روی لباسشویی وسیله ای سنگین قرار ندهید که باعث آسیب به ماشین لباسشویی شود.

به اندازه مناسب لباس داخل لباسشویی بگذارید و از تنظیم درجه حرارت و چرخه شستشوی مناسب استفاده کنید.

قرار دادن لباس ها و کفش های گلی و بسیار کثیف در داخل ماشین و شستشوی آن ها از کارهای اشتباهی است که به ماشین لباسشویی آسیب می رساند.

بررسی لوله های تخلیه و ورودی را همیشه انجام دهید.

موارد ممنوع در استفاده از خشک کن را رعایت کنید.

برای جلوگیری از مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنید.

از جمله کار هایی که باید انجام دهیم که عمر دستگاه بالا برود و عملکرد بهینه ای داشته باشد، سرویس منظم و سالیانه دستگاه است. مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در رشت امیدوار است که این مقاله برای کاربران ماشین لباسشویی دوو کاربردی باشد.

 1669