1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

374 بازدید
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو شرق تهران

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران : در زمان خرید ماشین لباسشویی ابتدا باید به شهرت برند مربوطه و سپس به قابلیت های تعریف شده در ماشین لباسشویی توجه داشته باشید. اگر شما به دنبال یک وسیله ای با تکنولوژی ‌های پیشرفته هستید، پیشنهاد می ‌کنیم حتما ویژگی های ماشین لباسشویی دوو را در این قسمت مورد بررسی قرار دهید:

–        برنامه های شستشوی بسیار متنوعی در این ماشین لباسشویی تعریف شده است تا شما بتوانید انواع لباس ها و پارچه ها را به راحتی بدون نگرانی از بابت آسیب رسیدن به بافت الیاف، شستشو دهید.

–        حرکات چرخشی برای شستن لباس ها بسیار متنوع است و همین موضوع باعث می ‌شود کیفیت شستشو بسیار بالاتر برود.

–        برای ماشین لباسشویی دوو، صفحه نمایش دیجیتال در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید دور موتور، برنامه، دمای ماشین لباسشویی، مدت زمان شستشو، مرحله شستشو و حتی عیب رخ داده در دستگاه که به صورت کدهایی در صفحه نمایشگر ارائه می شود، ببینید.

–        امکان شستن لباس ها با بخار نیز فراهم شده است. در  نتیجه میزان نیاز به میزان مصرف انرژی، کاهش پیدا می‌ کند. این تکنولوژی برای زمانی کاربرد دارد که لباس های شما زیاد کثیف نیستند.

–        از آنجایی که باید ایمنی دستگاه بالا برود، قفل کودک نیز برای ماشین لباسشویی دوو تعریف شده است.

–       در ماشین لباسشویی دوو برنامه ضد چروک تعریق شده است بنابراین لباس هایی که داخل آن می ریزید، چروک نمی شوند.

–        از دیگر قابلیت های ماشین لباسشویی دوو باید به شستشوی اقتصادی با کمترین میزان مصرف انرژی جهت شستن لباس های کتان، ورودی جداگانه آب گرم و سرد، آبکشی تکمیلی برای اطمینان از پاک شدن شوینده از بافت الیاف و در نتیجه جلوگیری از بروز حساسیت پوستی، برخورداری از تکنولوژی اکو بابل برای تولید کف بیشتر و در نتیجه افزایش راندمان استفاده از شوینده، استفاده از هیتر سرامیکی برای جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی آن، قابلیت سیستم خشک کن  air turbo برای خشک کردن بسیار عالی لباس ها جهت اتو کشیدن بلافاصله بعد از خارج شدن از ماشین لباسشویی، برنامه ضد حساسیت برای شستن لباس های کودکان و غیره اشاره کرد.

 

شماره تماس های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

 

نمایندگی تعمیرات دوو پیروزی , نمایندگی تعمیرات دوو مجیدیه , نمایندگی تعمیرات دوو شهرک امید , نمایندگی تعمیرات دوو باقری , نمایندگی تعمیرات دوو تهرانپارس , نمایندگی تعمیرات دوو نیرو هوایی , نمایندگی تعمیرات دوو تهران نو , نمایندگی تعمیرات دوو حکیمیه , نمایندگی تعمیرات دوو شمس آباد , نمایندگی تعمیرات دوو نظام آباد , نمایندگی تعمیرات دوو حشمتیه , نمایندگی تعمیرات دوو دبستان , نمایندگی تعمیرات دوو سیدخندان , نمایندگی تعمیرات دوو افسریه , نمایندگی تعمیرات دوو نارمک , نمایندگی تعمیرات دوو سرسبز , نمایندگی تعمیرات دوو رسالت , نمایندگی تعمیرات دوو هنگام , نمایندگی تعمیرات دوو الغدیر , نمایندگی تعمیرات دوو وحیدیه , نمایندگی تعمیرات دوو سبلان

 

آشنایی با ما

 

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

 

از زمانی که ماشین لباسشویی را می خرید باید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران مراجعه کنید تا نصب و راه اندازی برای شما انجام گیرد. بعد از آن اگر در زمان استفاده از دستگاه عیبی در آن رخ داد، باز هم می ‌توانید از این نمایندگی برای تعمیرات کمک بگیرید. خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران ارائه می ‌شود عبارتند از:

–        ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به صورت تلفنی و آنلاین

–        کمک گرفتن از متخصصین و تکنسین های حرفه ای آشنا با سیستم طراحی انواع ماشین های لباسشویی دوو

–       در نظر گرفتن گارانتی ماشین لباسشویی در صورت داشتن اعتبار برای کاهش هزینه ها

–       ارائه خدمات در منزل برای جلوگیری از جابجایی ماشین لباس

–       استفاده از قطعات اصل و دارای گارانتی در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات

 

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

 

بعضی از افراد فکر می ‌کنند اگر تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران بسپارند، باید هزینه زیادی پرداخت کنند. اما اجازه دهید چند مورد را با هم بررسی کنیم.

به نظر شما این که ماشین توسط تکنسین های متخصص و آگاه از سیستم طراحی ماشین لباسشویی دوو تعمیر شود، ارزش هزینه کردن را ندارد؟ به خصوص این که همان طور که گفتیم، نمایندگی گارانتی وسیله را به عنوان فاکتور برای کاهش هزینه‌ ها در نظر می ‌گیرد و از طرف دیگر تکنسین در انتهای کار، موظف است که به شما ضمانت نامه تعمیرات تحویل دهد. بنابراین همانگونه که متوجه شدید، تمامی هزینه ها به نفع شما تمام می شود.

 1669