1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران

391 بازدید
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو جنوب تهران

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران : یا شما تصمیم گرفته ‌اید برای خانه خود یک ساید بای ساید زیبا بخرید و در عوض، یخچال و فریزر را کنار بگذارید؟ اگر به فروشگاه های لوازم خانگی سر بزنید تنوع بسیار زیادی از انواع ساید بای ساید را ملاحظه خواهید کرد. به نظر شما کدام یک از این برندها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند؟ با توجه به اینکه برند دوو یک برند کره ‌ای بوده و از تکنولوژی‌ های پیشرفته در طراحی و راه اندازی لوازم برقی خانگی استفاده می ‌کند، بنابراین بد نیست نگاهی به ویژگی ‌های ساید بای ساید دوو داشته باشیم تا انتخاب خوبی نصیب شما گردد:

–        اجازه دهید در ابتدا در مورد زیبایی ظاهری و جادار بودن فضای داخلی ساید بای ساید صحبت کنیم. متاسفانه بعضی از افراد از فضای کم انواع ساید بای ساید گلایه می‌ کنند اما ساید بای سایدهای دوو به گونه ای طراحی شده اند که نه تنها فضای بسیار زیادی برای فریزر بلکه برای یخچال نیز در نظر گرفته شده و ارتفاع قفسه های یخچال قابل تنظیم است و هر ظرفی که بخواهید می توانید در داخل یخچال قرار دهید.

–        راندمان مصرف انرژی ساید بای ساید دوو بسیار عالی است به گونه ای که اگر برچسب انرژی آن را نگاه کنید، علامت مثبت A   را بر روی آن مشاهده خواهید کرد.

–        ساید بای سایدهای دوو مجهز به تکنولوژی دیجیتال کولینگ هستند تا یخچال به صورت هوشمند بتواند براساس تغییر دمای محیط بیرون، دمای یخچال را تنظیم کند. در نتیجه هم کیفیت مواد غذایی حفظ شده و هم از اتلاف بیش از اندازه انرژی جلوگیری می گردد. شاید نیازی نباشد دمای یخچال بیش از اندازه افزایش یابد ولی در یخچال های قدیمی ما همواره دما را برای یک عدد ثابت تنظیم می کردیم. وجود دیجیتال کولینگ در واقع در راستای حمایت از منابع انرژی انجام گرفته است.

–        همچنین وجود کمپرسورهای هوشمند این امکان را فراهم می ‌کند که نوسان دمای داخلی به حداقل رسیده و در نتیجه کیفیت مواد غذایی به خصوص میوه و سبزیجات برای مدت زمان طولانی تری حفظ شود.

–        وجود سیستم روشنایی، وجود نمایش و کنترل لمسی، قفل کودک، وجود آبسردکن و یخساز ساید بای ساید، وجود فیلترهای تصفیه هوا برای جلوگیری از بو گرفتن مواد غذایی و همچنین جلوگیری از رشد میکروب ها از دیگر قابلیت ‌هایی است که برای ساید بای سایدهای دوو در نظر گرفته می ‌شود.

 

شماره تماس های نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مشیریه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در یاخچی آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در نازی آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در شوش , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اتابک , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در خراسان , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در شاپور , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جوادیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مولوی , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در منیریه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در سیروس , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در خزانه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در فلاح , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مسعودیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در خانی آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در یافت آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در دروازه غار , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در امیریه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مسعودیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در افسریه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در علی آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در شکوفه , تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در عبدل آباد

 

آشنایی با ما

 

 

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران

 

خوشبختانه برای آن دسته از مشتریانی که در جنوب تهران زندگی می کنند نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران راه ‌اندازی شده است و خدمات پس از فروش شامل نصب و عیب یابی وسیله را برای شما عزیزان انجام می دهد. هر زمان عیبی در ساید بای ساید ملاحظه کردید می توانید با ما تماس گرفته و یا خرابی را از طریق سایت به ما گزارش کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند.

در صورت امکان شما را راهنمایی می کنند تا عیب رخ داده را خودتان برطرف کنید و نیازی به هزینه نباشد. اما اگر تعمیرات الزامی گردد نیازی نیست که ساید بای ساید را به نمایندگی ببرید چون این کار واقعا سخت است و در حین جابجایی ساید بای ‌ساید آسیب ‌های جدی به آن وارد خواهد شد. بلکه تعمیرکار به منزل شما می آید و در پایان کار ضمانت نامه تعمیرات را تحویل دهد تا از کیفیت عملکرد او مطمئن شوید.

 

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران

 

ممکن است هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو برای شما نسبت به یکی از دوستان و آشنایان بیشتر شود. این موضوع به شدت خرابی رخ داده در دستگاه بستگی دارد. مثلاً ممکن است قطعه ای سوخته باشد و به جز تعویض، راهی باقی نمانده باشد. به شما تضمین می ‌‌دهیم نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در جنوب تهران از قطعات اصل برای شما استفاده کند. اما به هر حال در زمان خرابی این وسیله اگر گارانتی دستگاه منقضی نشده است به تعمیرکاران تحویل دهید تا هزینه کمتری برای شما در نظر گرفته شود.

 1669