1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات دوو کرج

328 بازدید
نمایندگی تعمیرات دوو کرج

یکی از اقداماتی که برند دوو در راستای ارائه خدمات پس از فروش برای مشتریان محصولات خود در نظر گرفته است، تاسیس نمایندگی های معتبر در سراسر کشور است. در همین راستا نمایندگی تعمیرات دوو کرج آمادگی خود را برای حمایت از شما مشتریان عزیز اعلام نموده و خدمات زیر ار برای شما ارائه می کند:

1-   تعمیرات در منزل شما انجام می شود.

به منظور سهولت کار برای شما مشتریان عزیز، خدمات در منزل شما انجام می شود تا نگرانی چگونگی جابجایی وسیله به مرکز را نداشته باشید.  تعمیرکار در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد.

2-   ما به شما گارانتی تعمیرات تحویل می دهیم.

ما به نحوه عملکرد تکنسین های خود اطمینان داریم اما به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه تعمیرات تحویل می دهیم تا اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هزینه خدمات ارائه شود.

3-   هزینه تعمیرات مناسب خواهد بود.

اگر در زمان خرابی وسیله همچنان گارانتی آن تاریخ اعتبار دارد، به تعمیرکار تحویل دهید تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه شود. همچنین لازم است بدانید که قیمت تصویب شده اتحادیه، ملاک ما برای محاسبه هزینه خواهد بود که جزئیات آن را می توانید باز طریق فاکتور بررسی کنید.

4-   از قطعات ارجنیال استفاده می شود.

غالبا خرابی های وسایل برقی به دلیل نقص در برخی از قطعات است. در این صورت  تکنسین ها تلاش می کنند مشکل را رفع کنند تا شما مجبور به پرداخت هزینه مازاد نباشید اما اگر لازم شد برخی از قطعه ها عوض شود، تضمین می کنید قطعات اصل استفاده خواهیم کرد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات دوو کرج

 

نمایندگی تعمیرات دوو عظیمیه
نمایندگی تعمیرات دوو اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات دوو شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات دوو خلج آباد
نمایندگی تعمیرات دوو شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات دوو سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات دوو فردیس
نمایندگی تعمیرات دوو ملارد
نمایندگی تعمیرات دوو بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات دوو بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات دوو مهرشهر
نمایندگی تعمیرات دوو گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات دوو شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات دوو شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات دوو میانجاده
نمایندگی تعمیرات دوو شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات دوو بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات دوو جهانشهر
نمایندگی تعمیرات دوو دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات دوو منظریه
نمایندگی تعمیرات دوو وحدت
نمایندگی تعمیرات دوو انبار نفت
نمایندگی تعمیرات دوو حافظیه
نمایندگی تعمیرات دوو کیانمهر
نمایندگی تعمیرات دوو اندیشه
نمایندگی تعمیرات دوو آق تپه
نمایندگی تعمیرات دوو محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات دوو تماس حاصل فرمائید

 

با برند دوو آشنا شوید

 

یکی از برندهای معروف و شناخته شده در صنعت تولید لوازم برقی خانگی، برند دوو نام دارد که  تولیدات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و براساس استانداردهای جهانی ساخته می شود.

این برند خدمات پس از فروش را برای محصولات خود در نظر گرفته است تا از این طریق بتواند از مشتریان خود حمایت کرده و اعتماد آن ها را به دست بیاورد. وجود کارخانه های متعدد از برند دوو در ایران، نشان‌ دهنده استقبال مردم از این برند است که باعث شده سرمایه‌گذاران داخلی، مونتاژ لوازم برقی دوو در کشور ایران را بیشتر از قبل توسعه دهند.

خوشبختانه نمایندگی های بسیار زیادی از این برند در ایران وجود دارد که خدمات پس از فروش شامل نصب، راه اندازی و تعمیرات را برای شما عزیزان ارائه می کند. برای مثال نمایندگی تعمیرات دوو در کرج در خدمت شما خواهد بود تا هر گونه کمک در زمینه راه اندازی و تعمیر لوازم برقی کرج را از متخصصین ما دریافت نمایید.

 

 هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات دوو در کرج

 

توصیه ما به همه مشتریان برند دوو این است که اگر لوازم برقی آن ها دچار مشکل شده است، در انتخاب تعمیرکار ابتدا به سراغ کیفیت عمل تعمیرکاران مربوطه بروند. نحوه عملکرد تکنسین، بر عیب ‌یابی و در نتیجه عملکرد دستگاه بعد از تعمیرات تأثیر می‌ گذارد.

متاسفانه تعمیرکارانی که بدون دانش تخصصی در کشور فعالیت می‌ کنند، چون دانش علمی لازم را ندارند، نمی ‌توانند به درستی عیب رخ داده را پیدا کرده و در نتیجه شاید لازم باشد چند بار تعمیرات بر روی دستگاه انجام گیرد.

شما با مراجعه به نمایندگی تعمیرات دوو در کرج، نه تنها اطمینان خواهید داشت که تکنسین های حرفه ای با تخصص بالا و آشنا با قطعات داخلی لوازم برقی دوو، وظیفه تعمیرات را برعهده می ‌گیرند بلکه از نظر هزینه ها نیز اطمینان دارید شرایط کاملاً عادلانه و مناسب برای شما در نظر گرفته می ‌شود.

همین که هزینه ها براساس نرخ اتحادیه محاسبه شده، ضمانت نامه تعمیرات برای شما در نظر گرفته می ‌شود و از طرف دیگر گارانتی وسیله در صورت داشتن اعتبار، یک برگ برنده برای کاهش هزینه‌ها خواهد بود، نشان می ‌دهد که نمایندگی تعمیرات دوو در کرج در محاسبه هزینه ها، منفعت مشتریان را بیشتر از خود در نظر گرفته است.

 

 تعمیرات سریع با نمایندگی تعمیرات دوو در کرج

 

یکی از خدمات بسیار موثر نمایندگی تعمیرات دوو در کرج این است که به جای مراجعه به نمایندگی، تکنسین های خود را به منزل شما اعزام خواهد کرد و کلیه تجهیزات در اختیار آن ها قرار می گیرد تا بتوانند سریع و دقیق عیب رخ داده در دستگاه را برطرف کنند.

ما می‌دانیم که جابجایی لوازم برقی بزرگ، چه اندازه برای مشتریان سخت بوده و حتی در حین جابجایی، ممکن است آسیب‌ های بیشتری به دستگاه وارد شود. به همین دلیل است که سعی بر این داریم خدمات در منزل را برای شما عزیزان ارائه نماییم. کافی است با نمایندگی تعمیرات دوو در کرج تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت، درخواست خود برای بررسی و تعمیر لوازم برقی دیواری را در داخل سایت ثبت نمایید.

 1669