1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر دوو در تبریز

637 بازدید
نمایندگی تعمیرات دوو

یخچال فریزر از جمله وسایلی هستند که در صورت خراب شدن باید سریعا تعمیر شوند چرا که هر لحظه تاخیر در این کار می تواند منجر به خرابی حجم زیادی از مواد غذایی شود. در نتیجه شما باید از یک تعمیرکار خبره و متخصص برای تعمیرات کمک بگیرید که برای این کار بهترین راه حل، تماس با مرکز تعمیرات دوو است. مشتریان برای تعمیر یخچال فریزر دوو در تبریز باید با مرکز تعمیرات تماس بگیرند تا در اسرع وقت، تعمیرکار به منزل مشتری اعزام شده و خدمات تعمیرات در محل را انجام دهد.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر فریزر دوو در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس تعمیر فریزر دوو در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 


 

دلیل سر و صدای فریزر دوو

 

تعمیر یخچال فریزر دوو در تبریز : سر و صدایی که از فریزر دوو برخی اوقات شنیده می‌شود، ممکن است ناشی از چند عامل باشد. در ادامه به برخی از دلایل این سر و صداها اشاره می‌کنیم:

سر و صدای پخش شده: یکی از دلایل سر و صدای فریزر دوو، پخش شدن صدای آن در دیواره‌ها یا سایر قسمت‌های دیگر از محیط است. در این صورت، صدای فریزر به دلیل انتقال آن به سایر قسمت‌ها بلندتر می‌شود.
تنظیم نادرست دمای فریزر: در صورتی که دمای فریزر بیش از حد بالا یا پایین تنظیم شده باشد، ممکن است سر و صدای نامطلوبی از آن بشنوید. برای رفع این مشکل، باید دمای فریزر را به درستی تنظیم کرد.
خرابی قطعات داخلی فریزر: در صورتی که قطعات داخلی فریزر مانند موتور، فن و یا کمپرسور خراب شده باشند، سر و صدای نامطلوبی از فریزر می‌شنوید. در این صورت، باید قطعات خراب شده را تعویض کرد.
بار زیاد: در صورتی که بار فریزر زیاد شود و داخل آن پر شود، ممکن است سر و صدای بلندی از آن بشنوید. در این صورت، باید بار فریزر را کم کرد و مطمئن شد که فضای کافی برای هواگیری وجود دارد.
عدم صفر شدن قطعات: در صورتی که قطعات داخلی فریزر مانند فن و کمپرسور به درستی صفر نشوند، ممکن است سر و صدای نامطلوبی از آن بشنوید. در این صورت، باید قطعات را صفر کنید.
برای رفع مشکل سر و صدای نامطلوب فریزر دوو، باید ابتدا دلیل آن را شناسایی کرد. در صورتی که دلیل مشکل خرابی قطعات داخلی فریزر باشد، باید قطعات خراب شده را تعویض کرد. همچنین، برای جلوگیری از سر و صدای نامطلوب، باید دمای فریزر را به درستی تنظیم کرد و فضای کافی برای هواگیری در داخل آن فراهم کرد.

 

علت نشتی در یخچال فریزر دوو

 

تعمیر یخچال فریزر دوو در تبریز : نشتی در یخچال فریزر دوو ممکن است به دلیل چندین عامل باشد. در ادامه به برخی از دلایل این نشتی‌ها اشاره خواهیم کرد:

درز در درب: در صورتی که درب یخچال فریزر دوو به درستی بسته نشود یا در آن درز وجود داشته باشد، هوا به داخل یخچال وارد شده و ممکن است در نتیجه آن نشتی ایجاد شود.
خرابی در محفظه فریزر: در صورتی که محفظه فریزر دوو خراب شده باشد و درجه حرارت آن به درستی کنترل نشود، ممکن است یخچال آب بندی و نشتی داشته باشد.
لوله های خراب: لوله هایی که آب خنک کننده را به داخل یخچال فریزر دوو منتقل می کنند، ممکن است خراب شوند و باعث نشتی شوند.
شیب نامناسب: در صورتی که یخچال فریزر دوو به صورت نامناسب نصب شود و شیب آن از جای مناسب خارج شود، ممکن است نشتی ایجاد شود.
سطح نامناسب: در صورتی که یخچال فریزر دوو بر روی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، ممکن است باعث نشتی شود.
برای رفع مشکل نشتی در یخچال فریزر دوو، ابتدا باید دلیل آن را شناسایی کرد. در صورتی که دلیل مشکل درز در درب باشد، باید درب را به درستی بسته و در صورت لزوم درز را تعمیر کرد. همچنین، در صورتی که دلیل مشکل خرابی لوله ها باشد، باید لوله های خراب شده را تعویض کرد. در کل، برای جلوگیری از نشتی در یخچال فریزر دوو، باید یخچال را به درستی نصب کرد و به طور منظم آن را تمیز کرد تا از خرابی های احتمالی جلوگیری شود.