1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دوو در رشت

18 بازدید
تعمیر ماکروفر دوو در رشت

تعمیر ماکروفر دوو در رشت

در صورتی که ماکروفر دوو شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر ماکروفر دوو در رشت دارید، تنها یک تماس کافی است تا تعمیرکاران متخصص ما به منزل شما مراجعه کنند. یکی از اولویت های ما در این مرکز پاسخگویی سریع و اعزام سریع نیرو های تعمیرکار به محل مورد نظر مشتریان است.

شماره تماس تعمیر ماکروفر دوو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

در اولین مرحله پس از تماس مشتریان، کارشناسان مرکز ما تلاش می کنند با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان کمک کنند تا مشکل به وجود آمده در ماکروفر دوو را خودشان را برطرف کنند؛ اما در صورتی که از طریق عیب یابی و بررسی دقیق تشخیص دهند که تعمیر دستگاه مورد نیاز است، مشکل به وجود آمده را به تکنسین‌ های مربوطه ارجاع می دهند و پس از هماهنگی های لازم در اسرع وقت، تعمیرکاران با شما تماس می گیرند و در محل حاضر می‌شوند.

تعمیر ماکروفر دوو در رشت

تعمیر ماکروویو دوو در رشت

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر دوو در رشت

1.     نظارت دقیق بر پروسه تعمیر ماکروفر دوو توسط مشتری

2.     اولویت قرار دادن تعمیر ماکروفر به جای تعویض قطعات

3.     اعزام سریع نیرو های کارشناس به محل مورد نظر مشتری

4.     تعویض قطعات و استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت

5.     ارائه ضمانت نامه برای جایگزینی قطعه

6.     رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

7.     استفاده از تعمیرکاران با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر ماکروفر های دوو

8.     پاسخگویی سریع در تمام روز های هفته

9.     کاهش هزینه های مربوط به جابجایی ماکروفر

10. تشخیص مشکل و عیب یابی ماکروفر دوو

عیب یابی ماکروفر کار بسیار خطرناکی است و بایستی توسط متخصصان و افرادی که به قطعات ماکروفر آشنایی دارند انجام شود. گاهی اوقات به دلیل ذخیره ولتاژ بالا در خازن ماکروفر ممکن است باز کردن قطعات و تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای منجر به بروز حادثه های خطرناک شود.

برخی از مشکلات رایج در ماکروفر های دوو

·       گرم نکردن غذا در ماکروفر دوو

·       عدم چرخش سینی ماکروفر دوو

·       جرقه زدن داخل ماکروفر دوو

·       کار نکردن لامپ مگنترون ماکروفر دوو

·       بروز مشکل در صفحه لمسی و پنل ماکروفر دوو

·       باز یا بسته نشدن درب ماکروفر دوو

·       خاموش شدن ناگهانی ماکروفر دوو

در صورت بروز هر یک از مشکلاتی که به آن‌ ها اشاره کردیم می‌ توانید با مرکز تعمیر ماکروفر دوو در رشت تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند و در صورت نیاز، تعمیرکاران باتجربه و ماهر این مرکز را برای ارائه خدمات سرویس و تعمیر ماکروفر دوو به محل شما اعزام می ‌کنند.

هزینه تعمیر ماکروفر دوو در رشت

هزینه تعمیر ماکروفر دوو با توجه به ایراد موجود در ماکروفر شما تعیین می شود و پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ماکروفر دوو در رشت، شرح هزینه های لازم برای بازگرداندن عملکرد نرمال به دستگاه به شما داده می شود و در صورت موافقت شما انجام خدمات تعمیر صورت می گیرد. تمامی هزینه های تعمیر در قالب فاکتور های معتبر و مطابق با قوانین مصوب در اتحادیه به شما ارائه خواهد شد.

 رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از ماکروفر های دوو

ظروف فلزی، فویل های آلومینیومی و یا ظروف سرامیکی و آبکاری شده را هیچ‌گاه داخل ماکروفر دوو قرار ندهید. همچنین کیسه های پلاستیکی یا کاغذی و قطعات روزنامه را نیز نباید داخل ماکروفر های دوو قرار دهید؛ زیرا به دلیل تولید گازهای سمی، غیر بهداشتی و خطرناک هستند.

از قرار دادن ظروف پلاستیکی و یک ‌بار مصرف نیز در داخل ماکروفر دوو خودداری کنید زیرا این ظروف در برابر حرارت مقاوم نیستند. قرار دادن تخم مرغ داخل ماکروفر دوو ممکن است باعث ترکیدن آن و خرابی دستگاه شود.

ظروف فومی نیز مانند پلاستیک هستند و در برابر حرارت ذوب می ‌شوند؛ بنابراین از قرار دادن آن‌ ها در داخل ماکروفر خودداری کنید. مواد خوراکی مانند سس ها و یا میوه ها را داخل ماکروفر دوو قرار ندهید. هنگامی که ماکروفر های دوو خالی هستند هرگز آن‌ها را روشن نکنید. چرا که اشعه و گرمای بسیار زیادی به قطعات داخلی وارد می شود و موجب خراب شدن دستگاه می شود.

 رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از ماکروفر های دوو

رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از ماکروفر های دوو

بررسی علت های خرابی ماکروفر دوو

·       عدم پخت یکنواخت غذا در ماکروفر دوو

از آنجا که ماکروفر ها برای قطعات بزرگ غذایی و پخت آن ها مناسب نیستند؛ این احتمال وجود دارد که حرارت به صورت یکنواخت به تمام قسمت ‌های آن نفوذ نکند و موجب پخت بی‌ کیفیت غذا شود به همین منظور از قرار دادن قطعات بزرگ غذا داخل ماکروفر خودداری کنید.

·       دلیل نچرخیدن سینی گردان ماکروفر دوو

یکی از دلایل نچرخیدن سینی ممکن است وجود خرده های غذایی زیر سینی و یا بروز مشکل در موتور گردان ماکروفر دوو باشد که باید توسط تعمیرکاران متخصص بررسی و عیب یابی شود.

·       دلیل کار نکردن دکمه های صفحه لمسی ماکروفر دوو

در صورتی که برخی از دکمه ها کار می کنند و برخی دیگر کار نمی کنند و یا صفحه لمسی یا تاچ پد ماکروفر دوو خراب شده، این قسمت از دستگاه نیاز به تعویض دارد و باید توسط تعمیرکاران مجرب مورد بررسی قرار بگیرد.

·       دلیل باز نشدن درب ماکروفر های دوو

بروز هرگونه مشکل در درب ماکروفر های دوو ممکن است، خرابی سوئیچ ها و یا میکرو سوئیچ های درب باشد. از آنجا که به دلیل ایمنی بالای ماکروفر های دوو در صورت هر گونه مشکل در درب دستگاه، ماکروفر روشن نخواهد شد؛ این مشکل نیاز به رسیدگی و تعمیر سریع دارد.

·       استشمام بوی سوختگی و یا پلاستیک سوخته از داخل ماکروفر دوو

وجود خرده های غذایی و کثیف بودن داخل ماکروفر های دوو ممکن است سبب تولید بوی سوختگی و یا دود از داخل ماکروفر شود. به همین منظور توصیه می ‌شود قبل از تماس با تعمیرکار ابتدا داخل ماکروفر خود را تمیز کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد می توانید با خدمات تعمیر ماکروفر دوو در رشت تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف خواهد شد.

·       دلیل جرقه زدن داخل ماکروفر دوو

قرار دادن ظروف فلزی یا آبکاری شده و یا حتی فویل های آلومینیومی در داخل ماکروفر موجب جرقه زدن داخل دستگاه می ‌شوند و خرابی های جبران ‌ناپذیری را به وجود می ‌آورد؛ اما دلیل اصلی این مشکل باید توسط افراد متخصص بررسی شود.

·       دلیل گرم نکردن ماکروفر دوو

یکی از عمده ‌ترین دلایل گرم نکردن غذا در داخل ماکروفر دوو ممکن است خرابی لامپ مگنترون باشد که به عنوان قلب ماکروفر در نظر گرفته می شود و مشکلات به وجود آمده برای این قطعه باید هر چه سریع ‌تر بررسی و برطرف شود.

·       علت مشاهده ارور روی صفحه نمایشگر ماکروفر دوو

ماکروفر های دوو یکی از لوازم پرکاربرد خانواده ها می باشند و بروز هر گونه خطا روی صفحه نمایش این دستگاه نشان دهنده وجود مشکل در یکی از قسمت های اصلی دستگاه است. با توجه به دارا بودن دفترچه راهنما برای ماکروفر های هوشمند دوو می ‌توانید هر یک از ارور های نشان داده شده را بررسی کرده و خودتان اقدام به برطرف کردن مشکل کنید؛ اما گاهی اوقات مشکل فراتر از انتظار شماست و ممکن از مشکل مربوط به برد الکترونیکی و یا فیوز دستگاه و یا حتی فن دستگاه باشد و باید توسط افراد متخصص بررسی شود. وجود مشکل در خازن دستگاه نیز حتماً به صورت ویژه نیاز به بررسی توسط متخصصان در زمینه تعمیر ماکروفر دوو در رشت دارد.

 1669