1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین

189 بازدید
دوو

در صورتی که به فروشگاه های لوازم برقی خانگی مراجعه کنید، تنوع زیادی را در بین برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی مشاهده خواهید کرد اما کیفیت همه آن ها یکسان نیست و به همین دلیل برخی از برندها شهرت و محبوبیت زیادی به دست آورده و بعضی از برندها در بین مردم جهان رد می شوند. ماشین لباسشویی دوو یکی از بهترین انواع ماشین های لباسشویی است که به دلیل برخورداری از قابلیت های زیر، توانسته است نه تنها در کشور خود یعنی کره بلکه در کشورهای دیگر نیز جایگاه بالایی را به دست بیاورد:

–         داشتن حداکثر راندمان مصرف انرژی و در نتیجه صرفه جویی در میزان مصرف برق و آب

–        امکان شستن لباس ها با بخار آب برای تمیز کردن لباس هایی که زیاد کثیف نیستند و یا برای شستن لباس های ابریشمی

–         قابلیت خشک کردن لباس ها با حداکثر خروجی آب برای اتو کردن لباس ها بلافاصله بعد از خارج شدن از ماشین لباسشویی

–        وجود هیتر سرامیکی برای جلوگیری از رسوب گرفتن هیتر

–        وجود قابلیت رسوب زدایی و میکروب زدایی در ماشین لباسشویی دوو

–        طراحی بسیار زیبا و حجم متنوع دیگ ماشین لباسشویی برای خرید براساس تعداد افراد خانواده

–        ورودی آب گرم و سرد کاملاً مجزا

–        وجود سیستم عیب یابی هوشمند در ماشین لباسشویی دوو

–        وجود سیستم تولید کف فراوان برای کاهش میزان مصرف ماده شوینده و در نتیجه جلوگیری از آسیب وارد شدن به لباس ها

–        قابلیت 6 دور چرخش لباس ها برای تمیزتر شدن آن ها

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

 خدمات نمایندگی برای  تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین

 

آیا می دانید نمایندگی تعمیرات دوو در قزوین در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا برای نصب و راه اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین بتوانید از نیروهای متخصص کمک بگیرید؟ در صورتی که خرابی در داخل ماشین لباسشویی دوو بروز کند، براساس کدهایی که در صفحه نمایشگر به نمایش در می آید، می توانید به دفترچه راهنما مراجعه کرده و خرابی رخ داده را متوجه شوید.

سپس مشکل را با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات دوو در قزوین در میان بگذارید. در صورتی که مطمئن شویم راهی جز تعمیر نیست، تعمیرکاران خود را در اولین زمان مناسب از نظر خود شما به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا تعمیرات در خانه انجام گیرد. در این صورت نیازی به جابجا کردن دستگاه نخواهد بود. ما تمامی قطعات اورجینال را در اختیار تکنسین ها قرار می دهیم تا اگر قطعه ای سوخته بود با انواع اصل دارای گارانتی جایگزین شود.

در راستای جلب اعتماد شما مشتریان عزیز، تکنسین های ما موظف هستند به شما گارانتی تعمیرات را تحویل دهند. بنابراین مطمئن خواهید بود اگر همین عیب مجدداً در بازه اعتبار ضمانت نامه رخ داد، تمامی هزینه ها بر عهده نمایندگی خواهد بود.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین

 

با وجود نمایندگی تعمیرات دوو در قزوین اصلا نباید نگران هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در قزوین باشید. نرخ اتحادیه به عنوان ملاک اصلی جهت محاسبه قیمت نمایندگی مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

اگر گارانتی ماشین لباسشویی منقضی نشده است حتماً به تعمیرکار تحویل دهید. در این صورت تخفیف بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد. همکاران ما براساس نوع و شدت خرابی رخ داده در دستگاه، قیمت را برای شما محاسبه کرده و دستمزد خود را نیز لحاظ می‌ کنند. در نهایت فاکتور را با مهر نمایندگی به شما تحویل خواهند داد.

 1669