1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

18 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت ، خدماتی از جمله سرویس تعمیر و تعویض قطعات با استفاده از قطعات یدکی اصل را برای ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکاران حرفه ای در اسرع وقت انجام می دهد.

تعمیرکاران ماشین ظرفشویی دوو دارای سابقه بالا بوده و آموزش های تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را سپری کرده اند. برای درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تنها کافیست با شماره های مرکز ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

اگر به فکر تعمیر و یا سرویس ماشین ظرفشویی خود هستید، چه ماشین ظرفشویی های مدل قدیمی و چه ماشین ظرفشویی های مدل جدیدتر مرکز ما بهترین گزینه برای تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی دوو در شهر رشت می باشد؛ زیرا تکنسین ‌های ما آموزش ‌های لازم را دیده اند و مهارت و تجربه کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را دارند.

کاربران باید در نظر داشته باشند تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود را به افراد بی مهارت و بی تجربه که دوره و تخصص لازم را در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را ندیده اند، نسپارند؛ زیرا باعث می شود که کوچک ترین مشکل ماشین ظرفشویی به مشکل بزرگ تری تبدیل شود و هزینه بیشتری را به کاربر تحمیل کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

تعمیر ظرفشویی دوو در رشت

رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی دوو

در این مبحث درباره رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی دوو صحبت می کنیم. البته این مشکلاتی که در حال بررسی آن هستیم مختص به برند دوو نیست و ممکن است برای هر ماشین ظرفشویی با هر نوع برندی اتفاق بیفتد. شما می توایند با تماس با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت، از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکل دستگاه خود استفاده کنید.

·       علت تمیز نشدن ظروف: در صورت بروز این مشکل عملاً فرایند شستشو اختلال پیدا کرده است. علت آن چسبیدن چربی و ذرات ریز غذا به واشر درب و آبپاش های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می باشد و شستشوی ظرف ها به صورت مطلوب انجام نمی شود.

·       علت خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی: در بعضی مواقع شاهد این هستیم که بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، ظرف ها به صورت کامل خشک نشده اند. خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه و مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با تکه های غذا و چربی علت بروز این مشکل می باشد. بهترین کار چک کردن دریچه تخلیه مخزن دستگاه است و باید بررسی کنیم که دریچه با تکه های غذا مسدود نشده باشد. در صورت مسدود شدن باید آن را تمیز کنید و در غیر این صورت باید آن را تعویض کنید.

·       علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی: از متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی روشن نشدن آن است. ممکن است مدارها، فیوز، سیم برق و دوشاخه مشکل داشته باشد و یا اینکه درب دستگاه به خوبی بسته نشود. در ابتدا دوشاخه سیم و مدارها را بررسی می کنیم. در صورت سالم بودن درب ماشین ظرف شویی را بررسی می کنیم. پارگی و خرابی واشر دور درب دستگاه باعث بسته نشدن درب ماشین ظرف شویی می شود و باید آن را تعویض کرد.

·       علت تولید بوی نامطبوع در دستگاه: باقی ماندن ذرات چربی و تکه های غذا در اسپری آبپاش ها، صفحه صافی و لبه پایینی درب دستگاه، باعث تولید بوی نامطبوع می شود. تمیز کردن محفظه داخلی دستگاه، تمیز کردن چربی روی سطح ظروف برای از بین بردن بوی نامطبوع دستگاه، بسیار کاربردی است.

·       علت طولانی شدن فرآیند شستشو: تکمیل نشدن و یا طولانی شدن فرآیند شستشو، یکی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی است که به خرابی بعضی از قطعات دستگاه مربوط است. خرابی قطعاتی مثل ترموستات، گرماساز و موتور تایمر از علت های این مشکل است. کاربران کافیست با دیدن هر یک از این مشکل ها تنها با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تماس بگیرند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت بستگی به نوع مشکل دستگاه دارد. کاربران می توانند با تماس با این مرکز، مشکل دستگاه خود را بیان کنند. تعمیرکاران مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کوتاه ترین بازه زمانی به محل تعیین شده از سوی کاربران حضور پیدا کرده و بعد از عیب یابی دستگاه، به کاربر اعلام می‌کنند که مشکل دستگاه چیست و آیا به قطعه نیاز دارد یا خیر.

تکنیسین بسته به اینکه کدام قسمت از ماشین ظرفشویی خراب است، هزینه تعمیر و قطعه مورد نظر را به کاربر اعلام کرده و با توافق بین دو طرف خدمات تعمیر به بهترین نحو انجام می گردد. تعمیرکار با ارائه ریز فاکتور به کاربران و گارانتی تعمیر خیال کاربر را از بابت تعمیر و رفع مشکل ماشین ظرفشویی آسوده می کند.

لازم به ذکر است که مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تنها از قطعات یدکی اصل و اورجینال استفاده می‌ کند و این یکی از مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط متخصصین ما است که باعث می شود مشکل قبلی تکرار نشود؛ زیرا تکنسین ‌های ما تمام دوره های لازم جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را دیده اند و بهترین خدمات را به کاربران ماشین ظرفشویی دوو در رشت ارائه می دهند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

هزینه ماشین ظرفشویی دوو در رشت

نکاتی جهت سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی دوو

در این قسمت از مقاله به نکاتی جهت استفاده درست از ماشین ظرفشویی دوو می پردازیم که باعث می شود دستگاه بهترین عملکرد را داشته باشد و طول عمر آن را بیشتر کند.

·       در ابتدا باید این مسئله را در نظر بگیریم که به صورت دوره ای حداقل سالی یک بار ماشین ظرفشویی خود را سرویس کنیم تا مشکل ماشین ظرفشویی به مرور زمان به مشکلی بزرگتر تبدیل نشود.

·       یکی از مسائل جالب در مورد ماشین ظرفشویی که در هیچ نوع وسیله الکترونیکی دیگری دیده نمی شود این است که هرچه بیشتر از ماشین ظرفشویی استفاده کنیم عمر آن بیشتر می شود، زیرا در صورت استفاده نکردن از ماشین ظرفشویی به مدت طولانی باعث زنگ زدگی می شود. ماشین ظرفشویی در مخزن خود حدوداً پنج لیتر آب را نگهداری می کند که اگر در دستگاه به مدت طولانی بماند باعث زنگ زدگی و رسوب می شود. جلا دهنده نیز با ماندن در ماشین ظرفشویی تغییرات شیمیایی در آن ایجاد می کند که آن نیز باعث زنگ زدگی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی می گردد.

·       از دیگر نکات و راهکار ها تمیز کردن مرتب فیلتر ماشین ظرفشویی است. رسوب زدایی ماشین ظرفشویی و استفاده از آب گرم برای شستشوی ظرف ها باعث افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی می شود.

·       ظرف ها را تمیز کرده و سپس در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

·       استفاده درست از تنظیمات و چرخه مناسب شستشو، تمیز کردن فضای داخلی ماشین ظرفشویی، تمیز کردن درز و لبه های ماشین ظرفشویی، عدم استفاده از مواد سفیدکننده، تمیز کردن بازوی اسپری، عدم استفاده از چرخه خشک کن و عدم بی تفاوتی به مشکلات ساده دستگاه باعث افزایش طول عمر آن می شود. کاربران عزیز می توانند با دیدن هر گونه مشکلی با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تماس برقرار کنند و از خدمات مجموعه ما بهره مند شوند.

 1669