1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

138 بازدید
نمایندگی تعمیرات دوو

شماره های نمایندگی تعمیرات دوو

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر ماکروویو کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر ماکروویو شیراز : ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

درباره نمایندگی تعمیرات دوو

یکی از بهترین و معروف ترین برندهای وسایل برقی خانگی، برند دوو نام دارد که علاوه بر اهمیت به کارایی دستگاه، طراحی های زیبا و شیک را برای کلیه وسایل برقی خانگی در نظر گرفته است و همین مسئله منجر به محبوبیت بیشتر دوو در میان مشتریان شده است. از طرف دیگر، دوو در راستای ارائه خدمات پس از فروش، با راه اندازی نمایندگی تعمیرات دوو آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است.

نمایندگی دوو بهترین و کامل ترین خدمات پس از فروش را برای وسایل برقی دوو است. زمانی که قرار است برای منزل خود وسیله برقی خانگی خریداری نمایید یکی از فاکتورهایی که باید مد نظر داشته باشید، وجود نمایندگی تعمیرات برای زمان هایی است امکان خراب شدن وسیله وجود دارد. نمایندگی تعمیرات دوو با گروه مهندسی متخصص و حرفه ای این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا تعمیر وسیله معیوب را به افرادی بسپارند که از دانش علمی و عملی کافی برخوردار هستند.

با توجه به اینکه اغلب مشتریان تمایل به استفاده از خدمات نمایندگی دوو هستند لذا این نمایندگی در اغلب شهرهای ایران دارای شعب متعدد بوده و در نتیجه مشتریان می توانند تعمیر وسیله برقی دوو را به نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات دوو در منطقه مسکونی خود بسپارید.

چرا نمایندگی دوو را انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه تعمیر وسایل برقی نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و در غیر این صورت، منجر به خرابی های بیشتر در دستگاه می شود

هیچ انسان عاقلی، بدون دلیل به انجام کاری اقدام نمی کند. اگر ما به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر وسایل برقی دوو را به نمایندگی دوو بسپارید، دلایل متعددی برای این توصیه خود داریم که در ادامه بیان خواهیم کرد:

1-   در نمایندگی دوو تنها تعمیرکاران، متخصصین و مهندسینی می توانند فعالیت داشته باشند که آزمون استخدامی این نمایندگی را به موفقیت سپری کرده باشند. با این کار افراد غربال شد و یک تیم حرفه ای در خدمت مشتریان خواهد بود. جالب است بدانید که در نمایندگی دوو تعمیرکاران به گروه های مختلف دسته بندی شده و هر گروه مسئول تعمیر نوع خاصی از وسایل برقی دوو خواهد بود.

2-   به منظور جلب رضایت مشتریان، نمایندگی دوو تعمیر تمام وسایل برقی دوو را در منزل مشتری انجام می دهد تا نیازی به بردن وسیله به نمایندگی نباشد.

3-   از آنجایی که نمایندگی دوو به خدمات خود اطمینان کامل دارد، لذا برای جلب اعتماد مشتریان گارانتی تعمیرات را نیز در نظر گرفته و هر تعمیرکار موظف است در پایان کار خود یک ضمانت نامه به مشتری تحویل دهد تا در صورت بروز خرابی در این بازه، تعمیرات به صورت رایگان انجام شود.

4-   تعمیرکاران و مهندسین در نمایندگی دوو از روش های کاملا پیشرفته و وسایل و تجهیزات به روز برای عیب یابی و تعمیر وسیله برقی خراب استفاده کنند لذا سرعت و دقت کار بالا خواهد رفت.

5-   مشاورین در نمایندگی تعمیرات دوو به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان بوده و آماده پاسخگویی به سوالات آن ها خواهند بود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات دوو

در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات دوو دارید در اولین قدم باید با نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود تماس گرفته و مشکل رخ داده در وسیله را گزارش کنید. از این پس تمامی امور را به مهندسین در نمایندگی سپرده و نهایتا وسیله خود را سالم و بدون عیب تحویل بگیرید.

 1669